شرکت های موفق

شرکت‌های زیادی در سراسر جهان هستند که آن‌قدر خوب عمل می‌کنند که نام‌شان همیشه در صدر بهترین کمپانی‌های جهان قرار می‌گیرد. این شرکت‌ها با عملکرد عالی و درآمدهای گزاف به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کنند. شرکت‌های مرتبط با تکنولوژی و خرید و فروش آنلاین در بالای این فهرست جای گرفته‌اند.

طبق گزارش Ceoworld، اپل با ارزشی حدود ۹۶۱ میلیارد دلار بهترین کمپانی سال ۲۰۱۹ شناخته شد. شرکت مایکروسافت با ارزش ۹۴۶ میلیارد دلار و آمازون با ۹۱۶ میلیارد دلار به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

شرکت‌های آلفابت (گوگل)، برکشایر هاتاوی (Berkshire Hathaway)، فیس‌بوک، علی‌بابا، تنسنت (Tencent)، جی‌پی مورگان (JPMorgan) و جانسون اند جانسون رتبه‌های سوم تا دهم بهترین شرکت‌های دنیا را از آن خود کرده‌اند. لیست این شرکت‌ها متشکل از ۱۰۰ شرکت است که بیشترین تعداد شرکت‌ها یعنی ۵۴ تای آن مربوط به شرکت‌های آمریکایی، ۱۲ شرکت چینی و پنج شرکت انگلیسی است.

کشورهای دیگری که کمپانی‌های موفقی دارند سوئیس، هلند، لهستان و فرانسه هستند که هر کدام سه شرکت با عملکرد عالی دارند. کشورهای ژاپن، ایرلند، هند، هنگ‌کنگ، آلمان و کانادا هر کدام ۲ کمپانی و تایوان، اسپانیا، کره‌جنوبی، آفریقای مرکزی، عربستان، دانمارک، بلژیک و استرالیا هر کدام یک شرکت بسیار موفق و مطرح در سطح جهان دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *